Тимошенко в шкіряній сукні розповіла про марихуану і “беспрєдєл” – Дніро News

Тимошенко в шкіряній сукні розповіла про марихуану і “беспрєдєл”

Політик не перестає дивувати публіку.

Новий образ лідера партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко, у якому вона розпочала перший пленарний тиждень 2021 року, безперечно, помітили тисячі українців. Втім, політик не перестає дивувати.

Юлія Тимошенко - фото Знай.ua

Так що з законом про референдум?

Аксесуар Гаррі Потера, образ “чорної кішки” та “обличчя Ольги Сумської” – це лише частина зовнішніх експериментів з власним образом.

Сьогодні, 27 січня, Юлія Тимошенко відвідала пленарне засідання Верховної Ради у сірій сукні зі шкіряними елементами. Її виступ був одним з перших.

Юлія Тимошенко - скріншот

Не встиг Парламент затвердити гучний закон про всеукраїнський референдум, як лідер партії “Батьківщина” вже повідомила про ініціацію цього “дійства”.

До речі, ще вчора – у день прийняття відповідного законопроекту № 3612 – саме Юлія Тимошенко виступала з чи не найдовшою промовою критики на адресу затвердженого Закону. Пригадала політик і низку “конопляних” законопроектів, які напередодні були зареєстровані у Верховній Раді.

“Ми ініціюємо разом з народом проведення референдуму з 5 питань. Питання № 1 – це український газ і атомну електроенергією з 30%-ю рентабельністю віддати громадянам, друге питання – “ні” продажу сільськогосподарської землі. Третє питання стосується продажу стратегічної власності – газопроводів, Укрзалізниці, Укрпошти та ін. Четверте – це марихуана, і останнє – гральний бізнес. Поганий Закон про всеукраїнський референдум, але ми спробуємо. Це може поставити крапку на всьому тому “беспрєдєлі”, що відбувається впродовж 7 років”, – зазначила з трибуни Юлія Тимошенко.

Верховна Рада - фото Знай.ua

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com