У Хорватії заявили, що Європа і США кинули Україну напризволяще в ситуації з ПП-2 – Дніро News

У Хорватії заявили, що Європа і США кинули Україну напризволяще в ситуації з ПП-2

Хорватський журналіст звинуватив західні країни і США в залишенні України «напризволяще» в ситуації з «Північним потоком-2».

Аналітична стаття з’явилася в регіональному виданні Advance. Автор називає будівництво газопроводу «американським геополітичною поразкою». Він порівнює ситуацію з відходом американських військ з Афганістану. Там місцева влада виявилася буквально віддані. Тут Україна не отримала обіцяного. Адже всі ці роки Вашингтон обіцяв, що «Північний потік-2» не стане реальністю.

Автор статті впевнений, що ці події найближчим часом можуть привести до перестановок в українській владі. Сім років тому США прагнули привести у владу в Києві тих, хто лояльний американським, а не європейським інтересам. Тепер, впевнений журналіст, прийде проєвропейський президент.

Експерт також аналізує обіцянки, які країни Заходу роздають українським властям. В першу чергу він підкреслює, що жодна держава не кинеться «рятувати український ВВП» за рахунок своїх інтересів. Не зрозуміло і що стоїть за обіцянкою Європи через 25 років «відмовитися від російського газу». Адже при переході на «зелені» технології не знадобиться не тільки «Північний потік-2», а й транзит через територію України.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com