У Лондоні Зеленський таємно зустрівся з головою британської розвідки МІ-6 - Дніро News

У Лондоні Зеленський таємно зустрівся з головою британської розвідки МІ-6

Під час візиту до Великої Британії президент України Володимир Зеленський провів зустріч з новим головою секретної британської розвідки МІ-6 Річардом Муром. Цю зустріч українці і британці афішувати не планували.

Як зазначає видання, ця зустріч не була приємною для глави держави.

На закритому заході, в якому з української сторони, крім президента, брав участь керівник СБУ Іван Баканов, глава Мі-6 обговорював три основні теми.

За інформацією видання, перша стосувалася атак української влади на антикорупційні органи в Україні та прагнення офісу президента взяти під свій контроль САП, НАБУ, Офіс генерального прокурора, а також судові інстанції.

Під час обговорення другої йшлося про ситуацію на сході України і дії Росії.

Третя ж нібито стосувалася оточення Зеленського. Причому не тільки офіційного, а й неформального, яке має значний вплив на главу держави.

Як розповіло джерело видання, закритість зустрічі була продиктована саме обговоренням персон із оточення Володимира Зеленського: британці нібито бачать, як витікає інформація з України.

«Раніше тему найближчого оточення президента на переговорах із главою української держави порушували американці. Але їхній кейс був тиском на владу. У випадку ж британців це було попередженням. На той випадок, якщо Зеленський не до кінця усвідомлює дій людей, з якими його асоціюють», – написало видання.

Також зазначено, що сама зустріч з главою Мі-6 – факт примітний і свідчить про високий ступінь інтересу британського уряду до України і її президента. Глава британської розвідки не часто зустрічається з лідерами інших держав.

Що таке МІ-6Секретна розвідувальна служба МЗС Великої Британії (СІС / МІ-6) була попередньо сформована в 1909 році. Служба розвідки МЗС є частиною апарату уряду і підпорядкована одночасно МЗС і Об’єднаному комітету уряду з розвідки. Вважається однією з найпотужніших секретних служб у світі.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com