У Мінфіні планують змінити формат співпраці з МВФ – Дніро News

У Мінфіні планують змінити формат співпраці з МВФ

За словами Сергія Марченка, МВФ важливий як інституційний кредитор, а не через гроші, які він надає

Український уряд планує внести корективи в роботу з Міжнародним валютним фондом. Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв’ю австрійському виданню Der Standard, повідомляє прес-служба Мінфіну.

“Ми все ще будемо залежати від хороших новин від МВФ в 2021 році, щоб продовжувати співпрацювати з ЄС і Світовим банком і позичати гроші на ринку капіталу за прийнятними процентними ставками. Але ми хочемо змінити формат співпраці”, – заявив міністр.

На даний момент МВФ надає гроші безпосередньо до державного бюджету України для фінансування дефіциту. Замість цього Мінфін хоче, щоб кредитор перераховував гроші на резерви Національного банку або тільки надавав технічну допомогу. Йдеться про гарантії, що гроші будуть доступні в разі надзвичайної ситуації.

За словами міністра, МВФ важливий як інституційний кредитор, а не через гроші, який він надає. Великий частина гроші Україна зайняла на міжнародних фінансовий ринках, але на поточному етапі розвитку країна потребує допомоги МВФ, і робиться все можливе, щоб продовжувати співпрацю і виконувати умови програми.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com