У МЗС України відреагували на протести в Росії – Дніро News

У МЗС України відреагували на протести в Росії

Відомство закликало міжнародне співтовариство до більш рішучого задіяння всіх механізмів для припинення насильства

У Міністерстві закордонних справ України прокоментували акції протесту в Російській Федерації на підтримку опозиціонера Олексія Навального. Відповідний коментар оприлюднено на сторінці МЗС у Twitter. 

“Рішуче засуджуємо насильство проти мирних учасників акцій протесту і затримання представників російської опозиції. Громадяни РФ заслуговують уряд, який буде здатний забезпечити рівність перед законом, можливість реалізувати свої права і свободи”, – йдеться в повідомленні зовнішньополітичного відомства. 

Коментар щодо подій, що відбулися, висловив у Twitter і міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. Він зазначив, що Україна рішуче засуджує насильство над мирними демонстрантами і арешти лідерів опозиції в Росії. 

“Як міжнародне співтовариство ми повинні вийти за рамки засудження і використовувати всі інструменти, щоб змусити російську владу припинити насильство проти власного народу і агресію проти інших держав”, – зазначив глава відомства. 

Нагадаємо, в суботу, 23 січня, в різних містах Росії почалися мітинги на підтримку заарештованого опозиціонера Олексія Навального, а також інших політв’язнів. Відзначимо, що 17 січня російського опозиціонера Олексія Навального затримали в аеропорту “Шереметьєво” при проходженні паспортного контролю. Він повертався в РФ з Німеччини, де проходив лікування після отруєння в Томську. В управлінні ФСВП в Москві заявили, що Навального затримали за ухилення від явки в кримінально-виконавчу інспекцію як умовно засудженого за злочин. 

18 січня в російських Хімках прямо у відділенні поліції пройшло судове засідання над Навальним. Як повідомив адвокат опозиціонера Вадим Кобзєв, Навального заарештували на 30 діб. 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com