У Раді хочуть доручити Кабміну повернути пільговий тариф на електроенергію – Дніро News

У Раді хочуть доручити Кабміну повернути пільговий тариф на електроенергію

З 1 січня перші 100 кВт коштують 1,68 грн/кВт/год, а не 90 коп., як було раніше

У Верховній Раді зареєстрували проект постанови № 4590 про вжиття невідкладних заходів для повернення пільгового тарифу на електроенергію для населення за перші 100 кВт/год (у розмірі 90 копійок). Ініціаторами виступили нардепи від “Слуги народу”, “Батьківщини” та “За майбутнє”. 

“Доручити Кабінету Міністрів України невідкладно внести зміни до Фіксованих цін на електричну енергію для побутових споживачів наведених…в частині встановлення тарифу на електроенергію населенню (у тому числі яке проживає в житлових будинках, обладнаних кухонними електроплитами) (у тому числі в сільській місцевості) за обсяг, спожитий до 100 кВт/год електроенергії на місяць (включно) в розмірі 0,90 грн. за 1 кВт/год (з податком на додану вартість)”, – йдеться в тексті постанови.

У пояснювальній записці йдеться, що унаслідок встановлення з 1 січня до 31 березня 2021 року фіксованих ціни на електроенергію для побутових споживачів на рівні 168 копійок за 1 кВт/год більшість пенсіонерів, які всіляко заощаджували електроенергію завдяки пільговому тарифу, з 1 січня змушені майже вдвічі більше сплачувати за платіжки.

Нагадаємо, що 1 січня 2021 року в Україні скасували пільговий тариф на електроенергію для населення. Тепер перші 100 кВт коштують 1,68 грн/кВт/год. Раніше населення оплачувало перші 100 кВт за ціною 0,9 грн/кВт-год, понад 100 кВт – по 1,68 грн/кВт/год.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com