У Росії військових змушують вчити статтю Путіна про Україну - Дніро News

У Росії військових змушують вчити статтю Путіна про Україну

У Росії статтю Путіна про Україну включили до переліку обов’язкових для вивчення тем військово-політичної підготовки «через велику кількість відгуків у військовому середовищі».

Стаття Путіна «Про історичну єдність росіян і українців» за вказівкою міністра оборони Сергія Шойгу включена в якості однієї з обов’язкових тем для занять з військовослужбовцями з військово-політичної підготовки.

За словами джерела, «через велику кількість військовослужбовців в складі російської армії і на флоті, що мають українське коріння, батьків або родичів в Україні, стаття президента викликала великий позитивний відгук і обговорення у військовому середовищі».

А ключова теза про єдність українського, білоруського та російського народів нібито «розділяється всіма російськими військовослужбовцями».

З огляду на таку увагу до статті, було вирішено включити її в перелік обов’язкових для вивчення тим військово-політичної підготовки.

Також в Міноборони повідомили, що «існує необхідність більш докладного вивчення наведених у статті історичних фактів».ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com