У “Слузі народу” розповіли, хто проводитиме та фінансуватиме опитування від Зеленського 25 жовтня | Дніро News

У “Слузі народу” розповіли, хто проводитиме та фінансуватиме опитування від Зеленського 25 жовтня

Кравчук розповіла про “небайдужих людей”, які готові фінансувати президентське опитування.

У партії “Слуга народу” заявляють, що найближчим часом буде офіційно представлено громадську організацію, яка займеться проведенням опитування 25 жовтня, анонсованого президентом Володимиром Зеленським.

Про це розповіла заступниця голови фракції СН Євгенія Кравчук в ефірі “Громадського радіо”.

Вона пояснила, що орієнтири та напрямки п’яти запитань опитування обирав особисто Зеленський. А проводити його буде громадська організація.

“Я думаю, що найближчим часом про цю громадську організацію заявлять офіційно. Це буде якась громадська організація, яка буде цим займатись спільно із соціологами. Наскільки я знаю, розглядається варіант паралельно провести екзит-пол саме по відповідях людей, по цьому опитуванню, щоб його можна було оприлюднити одразу та звірити з офіційними результатами”, – каже Кравчук.

Фінансувати процес, за словами Кравчук, будуть меценати, коштами “українського походження”.

“Є багато меценатів небайдужих людей, це не такі великі кошти, які виділять чи уже виділили на такий процес. Політичну відповідальність несе за це ініціатор цього опитування. Я впевнена, що всі оці страшилки найближчим часом будуть розвіяні. Кошти будуть українського походження. Законодавчо незакріплений цей юридичний вплив, але рішення у будь-якому випадку буде прийматись у парламенті”, – сказала депутат.

Вона додала, що юридично опитування буде закріплено нардепами чи президентом у формі подання відповідного законопроекту.


Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com