У ВР 100 нардепів впродовж року жодного разу не виступали, – КВУ – Дніро News

У ВР 100 нардепів впродовж року жодного разу не виступали, – КВУ

Найбільше “неговірких” нардепів зареєстровано у “Слузі народу” – 73

За даними Комітету виборців України 100 народних депутатів не виступили у Верховній Раді жодного разу за рік. Про це повідомила прес-служба КВУ у Facebook.

У повідомленні зазначається, що найбільше “неговірких” депутатів зареєстровано у “Слузі народу”. Там за весь рік жодного разу не виступали 73 нардепи, або кожен четвертий депутат фракції. 

“Серед депутатів монобільшості, які не сказали ні слова впродовж 2020 року – Євгеній Брагар (відомий висловом щодо продажу собаки за тарифи), Юрій Корявченков (актор 95 кварталу відомий як Юзік), Жан Беленюк (український борець), Володимир Тимофійчук (відомий тим, що назвав Коломийський район Коломойським), Святослав Юраш (один з ініціаторів створення МФО “Цінності, гідність, родина”). Також серед мовчазних депутатів низка осіб, які працювали в структурах “Студії Квартал 95”: Ольга Руденко (менеджер з маркетингу, ТОВ “Квартал 95”), Олександр Кабанов (сценарист, ТОВ “Квартал 95”), Олена Хоменко (директор з управління цифрових продуктів, ТОВ “Квартал 95″)”, – ідеться у повідомленні.

Нульові показники виступів також мають 12 народних депутатів фракції “Опозиційна платформа За життя”. Зокрема, Віктор Медведчук, Сергій та Юлія Льовочкіни, Вадим Столар, Тарас Козак, Сергій Ларін, Юрій Солод, Олександр Фельдман, Ігор Кісільов, Дмитро Ісаєнко, Віталій Борт, Ігор Абрамович.

Також є позафракційних нардепів, які не мали жодного виступу за 2020 рік. 

Серед фракцій “Європейська солідарність” та “Голос” немає депутатів, які б не виступали впродовж року.

Всього впродовж 2020 року відбулося 89 пленарних засідань Верховної Ради

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com