Україна перенесла дату проведення першого саміту Кримської платформи – Дніро News

Україна перенесла дату проведення першого саміту Кримської платформи

Саміт має відбутися влітку 2021 року

Заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква повідомив, що саміт Кримської платформи має відбутися 23 серпня 2021 року, передає прес-служба ГОП.

При цьому раніше глава Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба заявляв, що міжнародний саміт Кримської платформи запланований на травень 2021 року.

Жовква зазначив, що Офіс президента разом з МЗС працює над підготовкою відповідних запрошень світовим лідерам.

“Вже чітко визначена дата проведення Кримського саміту – 23 серпня 2021 року. Офіс президента працює разом з МЗС для підготовки відповідних запрошень світовим лідерам, відповідної концепції, програми саміту, організаційних моментів”, – сказав він.

Також заступник керівника ОП підкреслив, що на саміті необхідно прийняти конкретні рішення щодо деокупації півострова, а не проводити саміт заради саміту.

“Нам не потрібно провести саміт і знову забути цю тему. Тому після саміту повинні з’явитися, очевидно, декларація, а що ще більш важливо – скоординований міжнародний інструментарій для деокупації Криму і захисту прав українців в Криму”, – додав він.

Запланований саміт Кримської платформи буде пов’язаний з урочистостями з нагоди 30-річчя незалежності України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство закордонних справ України розпочинає новий етап взаємодії з міжнародними партнерами щодо Кримської платформи.

Кримська платформа стане новим міжнародним форматом для підвищення ефективності та координації дій міжнародної спільноти з деокупації Криму та захисту прав та інтересів кримчан, а також для формалізації та систематизації всіх наявних і нових форматів співпраці в цьому питанні.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com