Україна запропонує Угорщині підписати “джентльменську угоду” для врегулювання спірних питань – Дніро News

Україна запропонує Угорщині підписати “джентльменську угоду” для врегулювання спірних питань

Візит міністра закордонних справ Угорщини в Україну запланований на 27 січня

Україна запропонує Угорщині підписати “джентльменську угоду” – спільний документ, який сприятиме врегулюванню спірних питань у двосторонніх відносинах. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква, передає прес-служба Офісу президента.

“Кращим для України було б укладення відповідного договору або угоди з Угорщиною, яка врегулювала б цей комплекс питань, – так звана джентльменська угода або угода про паритетність, рівність, взаємовигідність відносин. Над таким документом робота ведеться. За дорученням президента такий документ був підготовлений українською стороною, переданий угорській стороні, отримано їх реакцію, і зараз процес триває”, – сказав Жовква.

Він додав, що такий документ “може містити позицію щодо зняття блокування Угорщиною Комісії Україна – НАТО і щодо спірних положень Закону Про освіту”. Він нагадав, що Україна виконала всі рекомендації Венеціанської комісії щодо норм цього закону, про що були проінформовані наші партнери по НАТО.

Заступник керівника Офісу президента також зазначив, що візит міністра закордонних справ Угорщини Петера Сійярто в Україну запланований на 27 січня.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що міністри закордонних справ України та Угорщини Дмитро Кулеба і Петер Сійярто домовилися про переговори на тлі загострення відносин між двома країнами. 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com