Українські дипломати займаються підготовкою візиту Макрона до України – Дніро News

Українські дипломати займаються підготовкою візиту Макрона до України

За словами посла Вадима Омельченка, під час візиту президента Макрона в Україну має бути підписано кілька важливих масштабних контрактів

Українські дипломати у Франції працюють над підготовкою візиту президента цієї країни Еммануеля Макрона до Києва. Про це заявив посол України у Франції Вадим Омельченко під час онлайн-конференції “7 років після Майдану”, організованої 18 січня геополітичним клубом Eastern Circles і Українським кризовим медіацентром, повідомляє “Укрінформ”.

“Дійсно, планується візит Макрона до України. Ми працюємо над цим щодня: найбільше – над суттєвим наповненням порядку денного цього візиту”, – підкреслив Омельченко.

В рамках підготовки заходу вже були представлені 17 питань, які були озвучені на останньому засідані змішаної комісії Україна-Франція.

За словами Омельченка, українська дипломатія сподівається, що під час візиту президента Макрона в Україну буде підписано кілька важливих масштабних контрактів. Серед їх числа, перш за все, великий контракт між українським урядом і компанією Alstom про постачання електровозів. Домовленості передбачатимуть локалізацію виробництва в Україні.

Крім того, може бути укладений контракт з розширення співпраці з Alstom щодо будівництва швидкісних залізничних колій між Києвом, Львовом та Одесою.

Омельченко також повідомив, що в плани Києва і Парижа входить договір про будівництво станцій питної води.

Нагадаємо, ще на початку січня поточного року в Офісі президента анонсували візит глави французької держави Еммануеля Макрона в Україну.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com