Українцям можуть компенсувати втрати за комуналку за січень субсидіями, - Разумков - Дніро News

Українцям можуть компенсувати втрати за комуналку за січень субсидіями, – Разумков

Разумков доручив Кабміну в максимально стислі терміни напрацювати зміни, що дозволяють компенсувати субсидіями всі ті втрати, які люди зазнали за січень місяць

Українцям можуть компенсувати втрати за комуналку за січень субсидіями. Про це повідомив спікер парламенту Дмитро Разумков під час погоджувальної ради. Онлайн-трансляцію вів телеканал “112 Україна”. 

“Всі погодилися з тим, щоб звернутися до Кабінету міністрів, в максимально стислі терміни напрацювати зміни, що дозволяють компенсувати субсидіями всі ті втрати, які люди зазнали за січень місяць. До цього ми як Верховна Рада готові приєднатися і через постанови, і через зміни до державного бюджету України”, – сказав Разумков.

Раніше повідомлялося, Верховна Рада завтра заслухає звіт прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля про тарифну кризу, яка утворилася в Україні через рішення уряду про підвищення тарифів.

Нагадаємо, 13 січня “Нафтогаз” заявив про готовність забезпечити побутових споживачів газом за ціною 6,99 грн/куб. м до кінця опалювального сезону. Газопостачальна компанія готова в рамках тарифного плану “Місячний” забезпечити природним газом побутових споживачів за регульованою ціною 6,99 грн за куб. м до завершення карантину або опалювального сезону. Для клієнтів, які оформили тарифний план “Річний”, вартість газу не зміниться і становитиме 4,73 грн, 5,24 грн і 6,45 грн за куб. згідно з умовами договорів.

18 січня Кабінет міністрів ухвалив рішення, яким знизив ціну на газ для населення в Україні до 6,99 грн за кубометр.

Також НКРЕКП знизила граничний тариф на розподіл газу в Україні до 1,79 грн/кубометр.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com