Уряд схвалив запровадження пільг щодо консульського збору за оформлення закордонного паспорта | Дніро News

Уряд схвалив запровадження пільг щодо консульського збору за оформлення закордонного паспорта

Далі відповідний законопроект передадуть на розгляд Верховній Раді

Кабінет Міністрів України сьогодні на засіданні схвалив запровадження пільг щодо консульського збіру за оформлення закордонного паспорта для осіб, які не досягли 16-річного віку. Далі відповідний законопроект передадуть на розгляд Верховній Раді і він стане чинним у випадку ухвалення парламентом.

Згідно з документом, за оформлення в закордонних дипломатичних установах України паспорта для виїзду за кордон особам, які не досягли 16-річного віку, консульський збір не справляється.

Такі самі зміни стосуються і громадян, постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи, зарахованих до категорії 1 і 2, осіб з інвалідністю І, ІІ груп і дітей з інвалідністю.

Крім того, консульський збір також не справляється за вчинення нотаріальних дій за кордоном за зверненням осіб, постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи, зарахованих до категорії 1 і 2, осіб з інвалідністю І, ІІ груп і дітей з інвалідністю.

За вчинення нотаріальних дій у дипломатичних представництвах та консульських установах збір справляється у визначеному законодавством розмірі.


Від Giraff


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях