В Одесі активісти молодіжного крила почали збір підписів проти ” тарифного геноциду” – Дніро News

В Одесі активісти молодіжного крила почали збір підписів проти ” тарифного геноциду”

Активісти Одеської організації молодіжного крила партії “Опозиційна платформа – За життя” приєдналися до Всеукраїнської акції “зупиніть тарифний геноцид”.

Тільки за сьогодні були зібрані сотні підписів і звернень одеситів з вимогою знизити непомірні тарифи на комунальні послуги.

“Ми, як здорова молодь, яка не бажає виїжджати з України, знаходимося в авангарді захисту населення від тарифного геноциду. Завтра якийсь депутат з монобільшості подасть законопроект про стягнення нерухомості в рахунок боргу по платіжках і ми знову повернемося до кріпосного права. З початком чергового локдауну, багато одеситів, буквально, працюють за їжу. А тепер у них і на їжу грошей не буде, тому що все потрібно віддати за комуналку”, – розповів глава Одеської організації молодіжного крила ОПЗЖ Валерій Чигідін.

На думку керівника молодіжного крила ОПЗЖ Артема Марчевського, підвищення тарифів можуть остаточно добити народ України, який і так вже постраждав від коронавірусу.

“Ми працюємо в різних регіонах країни, в різних населених пунктах. Це і великі міста, і маленькі, і села, і селища. Так от немає жодного населеного пункту, де по людях не вдарять ці тарифи. Це абсолютно необгрунтовані, неадекватні суми. Люди ледве пережили першу хвилю карантину – їх добивають другий. З останніх сил тримаються в другій – їх добивають платіжками. Таке відчуття, що влада навмисно намагається знищити якомога більше українців”, – заявив Артем Марчевський.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com