В ОП запевняють, що ані Зеленський, ані Єрмак не тисне на ЦВК перед місцевими виборами - Дніро News

В ОП запевняють, що ані Зеленський, ані Єрмак не тисне на ЦВК перед місцевими виборами

В Офісі президента наголошують, що не втручаються у процес підготовки та проведення місцевих виборів, призначених в Україні на 25 жовтня. Жодні зустрічі з членами Центральної виборчої комісії, також, не проводились.

Глава держави та керівник Офісу Президента дотримуються принципу невтручання у вибори. Відповідну заяву було оприлюднено напередодні на сайті президента України.

“Ані Президент, ані представники Офісу глави держави не проводили зустрічей з очільником Центральної виборчої комісії та іншими членами ЦВК й не висували до них жодних вимог. Інформація, яку поширили деякі ЗМІ, не відповідає дійсності”, – йдеться в заяві.

У пресслужбі наголосили, що Центральна виборча комісія є незалежним колегіальним державним органом, який здійснює свої повноваження самостійно, незалежно від інших органів державної влади, місцевого самоврядування, їхніх посадових та службових осіб, і як інституція “має все необхідне для самостійної роботи”.

“Президент України Володимир Зеленський та керівництво Офісу глави держави не втручаються у процес підготовки та проведення місцевих виборів в Україні, які призначені на 25 жовтня”, – додали в ОП.

Раніше видання ZN.UA повідомило з посиланням на джерела, що голова Центральної виборчої комісії Олег Діденко, секретар ЦВК Олена Гатаулліна і ще три члени Центрвиборчкому були запрошені до Офісу Президента для бесіди з керівником ОП Андрієм Єрмаком, і той нібито зажадав від них написати заяви про відставку, оскільки вони буцімто “люди Богдана”.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com