В РНБО назвали “нісенітницею” заяви про закриття повітряного простору та портів України – Дніро News

В РНБО назвали “нісенітницею” заяви про закриття повітряного простору та портів України

Данілов звернувся до народних депутатів з вимогою не розхитувати ситуацію.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов називає “нісенітницею” розмови про можливість прийняття рішення про закриття повітряного простору України, закриття морських портів.

Про це він сказав журналістам після наради за участю керівництва Верховної Ради, прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, лідерів фракцій та груп.

Він наголосив, що всі розмови про те, що “сьогодні мали прийматися рішення по перекриттю нашого повітряного простору, по закриттю якихось там морських портів, не відповідають дійсності”.

Данілов звернувся до народних депутатів, які “перебуваючи за кордоном, починають все це роздмухувати” із закликом “припинити це розхитувати”.

“Що стосується літаків – давайте розставимо крапки над і – ми небо наше не закриваємо і закривати на сьогодні не збираємося і немає для цього підстав”, – наголосив Данілов.

Він зазначив, що деякі компанії, які мають в лізингу літаки, “перестраховуються”. За його словами, йдеться, зокрема, про Нідерланди, літак яких був збитий Росією на території Донецької області.

Він нагадав, що 13 лютого було засідання уряду, де було додатково виділено кошти для страхування компаній на випадок “якихось негараздів”.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com