Вакцинацію українців курируватиме гомеопат Михайло Пасічник, – ЗМІ - Дніро News

Вакцинацію українців курируватиме гомеопат Михайло Пасічник, – ЗМІ

Навколо фігури радника глави офісу президента Михайла Пасічника нерідко спалахували скандали-ЗМІ звинувачували його у використанні службового становища при держзакупівлях і неповерненні кредиту Державному банку. Тепер його призначили курирувати закупівлю вакцини від Covid-19, пише видання DSNews.

Як зазначають журналісти, загальний бюджет на закупівлю вакцини від коронавірусу на першому етапі може скласти близько 15 млрд грн – за нинішнім курсом це понад $500 млн.

“Досить великий куш, щоб пильно контролювати витрату цих грошей і не підпускати до них нечистих на руку”, – йдеться в статті.

У пасічника в послужному списку два походи на держслужбу – раніше він очолював Державну службу з лікарських засобів. Крім того, він володів однією з найбільших мереж аптек “Фалбі”. Під час своєї роботи в “Фалбі” Пасічник розгорнув активну рекламну кампанію для гомеопатичних засобів.

“Масове поширення гомеопатичних препаратів не тільки в Україні, а й у світі змусило Всесвітню організацію охорони здоров’я звернути свою увагу на цю проблему. Організація дійшла висновку, що гомеопатія не має ніякого медичного ефекту, а є способом вивуджування грошей з кишень хворих”, – зазначають журналісти.

Як розповідається в статті, Пасічник також мав відношення до поширення так званих “аптечних наркотиків”. У 2014 року, перебуваючи на посаду голови Держлікслужби, він дозволив до допуску на український ринок препаратів, що містять кодеїн.

“У 2014 році Пасічник видав дозвіл на імпорт в Україну індійського препарату “Кофекс”. Цей препарат відомий тим, що містить кодеїн, у якого є всі ознаки наркотичної речовини: він викликає синдром залежності, дозволяє досягти ейфорії, при відмові викликає синдром відміни. Додатково до всього, індійський виробник систематично порушував технологію виробництва. Щоб зам’яти цю справу, голова Держлікслужби Пасічник, який і сам продавав “Кофекс” через свої аптеки “Фалбі”, відправив до Індії свого інспектора, який прийшов до висновку, що, природно, порушень при виробництві немає. Також Пасічника звинувачували в тому, що він почав приводити в МОЗ своїх людей. Але фармринок встав на диби і зажадав відставки Пасічника. Його знову звільнили”, – підкреслює автор матеріалу.

Раніше повідомлялося, що Пасічник ставить вакцинацію в Україні під загрозу зриву.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com