Верховна Рада не може призначити вибори мера Харкова через подання неповного комплекту документів – Дніро News

Верховна Рада не може призначити вибори мера Харкова через подання неповного комплекту документів

Для призначення виборів не вистачає двох з трьох необхідних парламенту документів

Верховна Рада зможе розглянути питання про призначення позачергових виборів Харківського міського голови тільки після отримання всіх необхідних документів. На даний момент не вистачає двох з трьох необхідних документів. Про це повідомляє “Суспільне” з посиланням на службову записку Управління по зв’язкам з місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування. 

Відповідно до документа, 5 січня профільний комітет доручив розглянути клопотання Ігоря Терехова про призначення позачергових виборів Харківського міського голови. Уповноважене управління дало письмову відповідь на адресу Голови Комітету: для розгляду питання не вистачає двох документів – копії свідоцтва про смерть міського голови, завіреного печаткою міськради, а також рішення Ради про прийняття до відома факту смерті міського голови.

“Згідно з пунктом 1 частини одинадцятої статті 79 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” повноваження сільського, селищного, міського голови припиняються достроково, а відповідна особа звільняється з посади у разі смерті – з дня прийняття відповідною радою рішення, яким береться до уваги зазначений факт”, – пояснюють у Верховній Раді.

Такого рішення на сесіях Харківської міськради не приймали. Єдине рішення, прийняте міськрадою після смерті мера, стосувалося увічнення його пам’яті. На сайті мерії міським головою значиться покійний Геннадій Кернес, зі смерті якого на цьому тижні пройшло більше місяця. 

Нагадаємо, мер Харкова Геннадій Кернес помер у Німеччині 17 грудня 2020 року від ускладнень Covid-19. У середу, 23 грудня, в Харкові з ним попрощалися. Поховали міського голову на центральній алеї другого міського кладовища на вулиці Пушкінській.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com