Віктор Медведчук звернувся до глави СБУ Баканова з проханням посприяти у звільненні українських громадян, які перебувають в ОРДЛО – Дніро News

Віктор Медведчук звернувся до глави СБУ Баканова з проханням посприяти у звільненні українських громадян, які перебувають в ОРДЛО

Народний депутат України, голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук звернувся до голови Служби безпеки України Івана Баканова. Віктор Медведчук повідомив, що готовий організувати повернення громадян України додому, до їхніх родин, на підконтрольну Україні територію.

Медведчук підкреслив, що згідно зі статтями 1, 17 Закону України “Про статус народного депутата України” чинним законодавством йому як народному депутату України гарантовано право протягом усього терміну повноважень парламенту здійснювати депутатські повноваження, реалізувати представницькі функції Українського народу, а також діяти на захист законних інтересів українських громадян. “Вважаю, що звільнення осіб, які утримуються на непідконтрольних Україні територіях, є одним з найважливіших завдань української влади, запорукою виконання Мінських домовленостей і встановлення миру в Україні”, – зазначив парламентарій.

Віктор Медведчук поінформував, що до нього звернулися з офіційним листом повноважні представники ОРДО Н. Ю. Никонорова і ОРЛО в. Н.Дейнего.

Представники ОРДО і ОРЛО, керуючись міркуваннями гуманізму і милосердя, а також тією обставиною, що Віктор Медведчук в рамках роботи гуманітарної підгрупи завжди виявляв себе як сумлінний і принциповий переговірник, прийняли рішення передати через нього на підконтрольну Україні територію громадян, які перебувають у місцях позбавлення волі.

У листі Медведчуку пропонується вивести на підконтрольну Україні територію через КПВВ “Майорськ” громадян України: Довгаль Світлану Анатоліївну, Стаценко Наталію Олександрівну, Котенко Катерину Миколаївну і Савченко Наталію Яківну. Здійснити це можна починаючи з 20 січня 2021 року.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com