Вітренко розповів, чим займатиметься, якщо не стане повноцінним міністром енергетики – Дніро News

Вітренко розповів, чим займатиметься, якщо не стане повноцінним міністром енергетики

Вітренко очікує повторного голосування по його кандидатурі в парламенті в кінці січня – початку лютого

Тимчасово виконуючий обов’язки міністра енергетики України Юрій Вітренко розповів, що у разі якщо депутати не підтримають його кандидатуру на посаду першого віце-прем’єра – міністра енергетики, він повернеться в приватний бізнес. Про це він повідомив в інтерв’ю газеті “День”.

На запитання журналіста, наскільки приставка в. о. заважає виконувати обов’язки міністра, Вітренко відповів наступне:

“Це дуже сильно заважає, якщо раніше в. о. був фактично повноцінним міністром, то тепер проблема в тому, що депутати прийняли поправку Олени Шкрум, фактично унеможливлює виконання багатьох своїх обов’язків виконуючим обов’язки міністра. Тобто, з одного боку, вони залишають багато обов’язків в. о., але потім пишуть, що у нього немає повноважень підписувати, наприклад, накази міністерства”.

Вітренко сказав, що очікує повторного голосування по його кандидатурі на посаду першого віце-прем’єра – міністра енергетики в парламенті в кінці січня – початку лютого.

“Я очікую, що мою кандидатуру буде винесено до парламенту наприкінці січня або на початку лютого. Я не знаю, чи буде позитивне рішення. Я зараз концентруюся на вирішенні нагальних проблем в енергетиці”, – сказав він.

Водночас Вітренко допускає, що депутати не проголосують за його кандидатуру. 

“(В такому випадку – ред.) я поїду до сім’ї, буду займатися приватним бізнесом, вести нормальний спосіб життя і так далі”, – зазначив він.

Нагадаємо, 21 грудня 2020 року колишній виконавчий директор НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко призначений виконуючим обов’язки глави Міністерства енергетики.

До цього на засіданні 17 грудня Верховна Рада не підтримала призначення колишнього виконавчого директора “Нафтогазу” Юрія Вітренка на посаду першого віце-прем’єр-міністра – міністра енергетики.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com