Вітренко: Субсидії пригнічують гідність громадян і впливають на їхню психіку – Дніро News

Вітренко: Субсидії пригнічують гідність громадян і впливають на їхню психіку

За його словами, коли в країні більшість людей отримують субсидії – це “ненормальна ситуація”

Виконувач обов’язків міністра енергетики Юрій Вітренко вважає, що субсидії пригнічують гідність громадян і погано впливають на їхню психіку. Про це він заявив під час конференції в “Українському кризовому медіа-центрі”.

За словами Вітренка, коли люди отримують субсидії, це сигналізує їм про бідність. 

“Тому психологічно це теж погано для людей, це фактично сигнал їм, що дивіться – ви бідні. А люди не хочуть впочуватися бідними, вони хочуть почуватися краще, розумієте, це пригнічує їхню гідність. А у нас Революція Гідності була в 14-му році, розумієте?” – сказав він.

Згідно з даними Міністерства соціальної політики України, станом на січень субсидію отримують 3,1 мільйона домогосподарств, ще приблизно 1,8 мільйона сімей користуються пільгами при оплаті житлово-комунальних послуг.

Як повідомлялося раніше, українцям, які використовують електроенергію для опалення, нададуть субсидію.

Нагадаємо, 18 січня Кабмін знизив ціну на газ для населення до 6,99 грн за куб. м. 13 січня “Нафтогаз” заявив про готовність забезпечити побутових споживачів газом за ціною 6,99 грн/куб. м до кінця опалювального сезону. Газопостачальна компанія готова в межах тарифного плану “Місячний” забезпечити природним газом побутових споживачів за регульованою ціною 6,99 грн за куб. м до завершення карантину або опалювального сезону. Для клієнтів, які оформили тарифний план “Річний”, вартість газу не зміниться і складе 4,73 грн, 5,24 грн і 6,45 грн за куб. м, згідно з умовами договорів.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com