Волноваська райрада подасть звернення до президента та Кабміну з вимогою про зниження тарифів – Дніро News

Волноваська райрада подасть звернення до президента та Кабміну з вимогою про зниження тарифів

Депутати Волноваської районної ради підтримали звернення до Президента та Кабінету міністрів з вимогою знизити тарифи на газ та електроенергію для населення. Про це повідомив голова молодіжного крила партії “Опозиційна платформа – За життя” в Донецькій області, депутат Волноваської районної ради Віталій Бабенко.

“На сьогоднішній сесії це питання було одним з головних. Ініціатором цього голосування були ми, депутати від Партії “опозиційна платформа – за життя”. Нас підтримали 28-за, утрималися 5 і не голосував 1″, – розповідає Бабенко.

Керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський переконаний, саме спільна і наполеглива робота всієї політичної сили ОПЗЖ, допомагає українцям боротися з “тарифним геноцидом”.

“Наша політична сила-це механізм, ціла система, яка працює як годинник. Молодіжне крило збирає підписи українців, депутати місцевих рад направляють звернення, народні депутати відстоюють інтереси громадян у Верховній Раді. Ми не дамо і не дозволимо довести українців до голодної смерті, до якої веде наших людей нинішня влада. Ми будемо продовжувати боротися і працювати на благо нашого народу”, – заявив Марчевський.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com