Юрій Бойко: Дії уряду в локдаун заслуговують тільки на одне – його відставку – Дніро News

Юрій Бойко: Дії уряду в локдаун заслуговують тільки на одне – його відставку

Завдання влади – допомогти людям пережити локдаун, а не добивати їх своїми безграмотними і цинічними рішеннями, як це робив уряд. За те, що вони накоїли з країною і людьми, цей Кабмін потрібно відправити у відставку. Така заява співголови “Опозиційної платформи – За життя” Юрія Бойко прозвучала в ефірі телеканалу ” 112 Україна” у вівторок, 19 січня.

При цьому він зазначив, що “необхідність введення локдауна оцінюється фахівцями, і на основі їх думки, статистики захворюваності, навантаження на медицину” і т.д. посилюються ті чи інші протиепідемічні заходи. А завдання політиків – захистити і підтримати людей.

“Справа політиків – зробити так, щоб локдаун не позначився на житті людей, роботі економіки. Ось тут, звичайно, повний провал з боку того ж прем’єра. Нічого не зроблено для підтримки реального сектора економіки, робочих місць. Ні обіцяних доступних кредитів, ніякого захисту бізнесу, підприємств, ні полегшення податкового навантаження. ФОПи вже місяцями бунтують. Плюс додали до цього ще й драконівські тарифи”, – зазначив він.

Співголова партії підкреслив, що саме за цю провальну в усіх напрямках роботу ОПЗЖ критикує уряд.

“За те, що гроші з коронавірусного фонду віддали на дороги, причому якби дійсно дороги зробили, а так все пішло на піар президента. За те, що не дали ні копійки на економіку – за це ми їх критикуємо, за весь цей обман людей і некомпетентність ми вимагаємо їх відставки”, – сказав Юрій Бойко.

Також співголова фракції опозиціонерів вважає, що якщо вже ввели локдаун, то він повинен бути обов’язковим для всіх без винятку.

“Коли закрили магазини, коли людям без масок забороняють на вулицю виходити, не можна купити лампочку або шкарпетки, А в цей час працює курорт, і вище керівництво країни там спокійно гуляє без всяких масок, – це викликає роздратування у людей і демонструє всю безпринципність і цинізм сьогоднішньої влади. Це несправедливо. Не можна так знущатися і принижувати людей”, – резюмував Юрій Бойко.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com