Юрій Бойко: Домогтися миру – головне завдання 2021 року | Дніро News

Юрій Бойко: Домогтися миру – головне завдання 2021 року

Влада повинна проявити політичну волю і домогтися миру, щоб відновити цілісність країни. Всі політичні спекуляції потрібно припинити і почати діяти. Про це заявив Співголова партії “Опозиційна платформа – За життя” Юрій Бойко.

“Переговори – це механізм для того, щоб досягти кінцевого результату — миру. Треба крок за кроком просуватися шляхом політичного врегулювання, а сьогодні проходять просто переговори заради переговорів і імітація “бурхливої” діяльності”, – сказав політик.

Він зазначив, що президент Зеленський обіцяв “швидкий мир”, але обдурив очікування людей.

“Для світу потрібно діяти. Ми всі розраховували на те, що влада забезпечить діалог з Донецьком і Луганськом, приєднається до роботи над законами, які передбачені Мінськими угодами. Але Зе-команда обдурила ці надії. Влада боїться радикалів, не хоче приймати політичні рішення і продовжує вести політику в стилі партії війни. Це стратегія розколу, а не об’єднання України”, – підкреслив Юрій Бойко.

Співголова фракції опозиціонерів вважає, що Мінські угоди залишаються єдиною міжнародно визнаною основою для врегулювання конфлікту на Донбасі.

“Опозиційна платформа – За життя” підтримала продовження закону про особливий порядок місцевого самоврядування на тимчасово непідконтрольних територіях. Це зобов’язання України в рамках Мінських угод. Але цього недостатньо. Потрібно негайно почати роботу над усім пакетом законів для реалізації Мінських угод. Прийняти закон про амністію, закріпити в Конституції особливий статус Донбасу, забезпечити проведення виборів на цих територіях за українським законодавством. Владі пора припинити слухатися війну, розблокувати мирний процес і працювати разом з політичними силами, які послідовно захищають мир і інтереси України”, – сказав він.

Опозиційний політик підкреслив, що успіх на шляху до миру буде, якщо буде політична воля, і мужність це здійснити.

“Ми повинні досягти кінцевого результату, відновити цілісність країни. Об’єднати людей і відновити Україну. Це має відбуватися політичним шляхом. А для цього треба чесно пояснювати людям, що необхідно зробити. Тому, якщо буде політична воля, якщо буде мужність це здійснити, то успіх буде”, – резюмував Юрій Бойко.Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com