Юрій Бойко: Мир і відновлення соціальної справедливості - це питання, які парламент повинен розглянути в першу чергу - Дніро News

Юрій Бойко: Мир і відновлення соціальної справедливості – це питання, які парламент повинен розглянути в першу чергу

Влада і парламент багато заборгували українцям за минулий рік, і головне питання, яке так і не було вирішено, – це врегулювання конфлікту на Донбасі та відновлення миру в країні. Про це 25 січня на Погоджувальній раді заявив співголова фракції “Опозиційна платформа – За життя” Юрій Бойко.

“У діях і підходах Зе-влади з питання мирного врегулювання конфлікту на Донбасі з часів Порошенка нічого не змінилося. Щодо повернення Донецька і Луганська Зе-команда повністю копіює підхід минулого режиму. За Порошенка ввели блокаду Донбасу і наплодили законів, які йдуть урозріз з мінськими угодами. Зе-команда вигадала законопроект про політику перехідного періоду, який загрожує не просто припинити мирний процес. Він його “поховає”. Його автори пропонують закріпити кримінальне переслідування і поголовну люстрацію, військово-цивільні адміністрації, перенесення виборів на невизначений період. Це блокує виконання мінських угод і зриває мирний процес”, – сказав Юрій Бойко.

З такою політикою в Україні не буде ні миру, ні єдності, впевнений парламентарій.

“Нам потрібен діалог усередині країни. Потрібні прямі переговори з Донецьком і Луганськом. Необхідно, нарешті, виконати мінські угоди й домовленості лідерів “нормандської четвірки”. Треба відмовитися від ксенофобської політики, всіх форм культурної та мовної дискримінації та повернути громадянам їхні конституційні права”, – підкреслив співголова ОПЗЖ.

Парламент повинен зосередитися на ухваленні законів, передбачених мінськими угодами, та їхній імплементації в українське законодавство.

“Крихке перемир’я на Донбасі не може бути для нас метою. Наша мета – політичним шляхом урегулювати конфлікт на Донбасі. І завдання Верховної Ради зробити це. Пакет мирних ініціатив, розроблений ОПЗЖ, зареєстрований у Верховній Раді, їх треба вносити до порядку денного і голосувати. Обираючи нову владу, люди вибрали мир, і влада зобов’язана його встановити або піти у відставку”, – резюмував Юрій Бойко.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com