Юрій Бойко: ОПЗЖ має стратегію виходу з економічної та епідемічної кризи – Дніро News

Юрій Бойко: ОПЗЖ має стратегію виходу з економічної та епідемічної кризи

Влада повинна, нарешті, повернутися обличчям до людей і допомогти бізнесу і громадянам пережити локдаун. Про це в коментарі журналістам заявив Співголова “Опозиційної платформи – За життя” Юрій Бойко.

“Необхідно допомогти людям: виділити кошти, зайнятися бюджетуванням, дати доступні бізнесу кредити. Це головне завдання влади і політиків. А міркувати про те, чи потрібен карантин чи ні, закривати ту чи іншу установу чи ні – справа фахівців”, – сказав опозиційний політик.

Він зазначив, що незважаючи на всі гучні заяви влади, ситуація в медицині досі катастрофічна – персонал звільняється, ліків і обладнання як і раніше не вистачає, смертність від коронавірусу не знижується.

“Влада повинна розкрити реальну статистику захворюваності та стану лікарень, особливо в невеликих містах і селах. Нагадаю, що 64 млрд грн. з коронавірусного фонду витрачені даремно. Ситуація, коли на папері число хворих знижується, а лікарні як і раніше не отримують необхідного фінансування, не вистачає грошей для лікування коронавірусних хворих, матиме незворотні наслідки”, – вважає Юрій Бойко.

Співголова фракції опозиціонерів підкреслив, що ОПЗЖ наполягає на внесенні змін до бюджету-2021, щоб в повному обсязі була профінансована медицина, збільшені витрати на соціальну сферу.

“Часу на розгойдування вже немає. Підприємці розоряються, люди бідніють, економіка втрачає мільярди, продовжує зростати діра в бюджеті. У ОПЗЖ є стратегія щодо виходу з економічної та епідемічної кризи, конкретні пропозиції, як захистити людей, знизити тарифи і підготувати країну до вакцинації. І тільки від здатності влади чути і діяти залежить, з якими втратами ми вийдемо з локдауну”, – резюмував Юрій Бойко.


Zakaz UA iHerb WW


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com