Юрій Бойко: Влада повинна повернути в Україну мир, а не копіювати курс режиму Порошенка - Дніро News

Юрій Бойко: Влада повинна повернути в Україну мир, а не копіювати курс режиму Порошенка

Головне завдання 2021 року – встановлення миру в Україні. Поновлені консультації на рівні політичних радників лідерів країн “нормандської четвірки” повинні допомогти просунутися вперед, а не бути просто піаром. Про це заявив Співголова “Опозиційної платформи – За життя” Юрій Бойко.

Він зазначив, що ризик гальмування і навіть зриву мирних переговорів залишається. “Представники партії війни окопалися на державних посадах, і ставлять “палиці в колеса” мирному врегулюванню. Вони наполегливо перетворюють Зеленського на Порошенка”, – зазначив політик.

Юрій Бойко вважає, що зараз треба зосередитися на прийнятті законів, передбачених Мінськими угодами і домовленостями лідерів країн “нормандської четвірки”. Але в уряді “кипить робота” над документами, які відкидають Україну в минуле до режиму Порошенка.

“Три роки тому парламент під тиском Порошенка прийняв Закон про особливості державної політики щодо Донецька та Луганська. Цей закон ще більше відштовхнув Донбас від України. Тепер Міністерством реінтеграції підготовлено схожий законопроект про політику перехідного періоду. Це провокація, а не реінтеграція. У ньому розписані 25 років суворого режиму для Донбасу”, – підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.

Так, за словами Юрія Бойко, в даному законопроекті замість амністії пропонується кримінальне переслідування і поголовна люстрація. Замість виборів і розширеного самоврядування – військово-цивільні адміністрації. Замість діалогу і єдності країни Донбас хочуть перетворити на режимну резервацію.

“Це ніяк не допоможе зблизити позиції. Це підриває Мінські угоди і зриває мирний процес. Ми категорично проти розгляду цього проекту в парламенті. Вимагаємо звільнення його ініціаторів та авторів з органів державної влади. Партія війни програла. Люди обрали мир, і влада зобов’язана його встановити або піти у відставку”, – підкреслив Співголова “Опозиційної платформи – За життя”.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com