Юрій Бойко: Замість необхідного фінансування медицини влада запроваджує локдауни – Дніро News

Юрій Бойко: Замість необхідного фінансування медицини влада запроваджує локдауни

Влада поводиться абсолютно неадекватно поточній ситуації. Фінансування медицини має становити не менше 5% ВВП, інакше ми не впораємося з епідемією. Про це заявив співголова “Опозиційної платформи – За життя” Юрій Бойко.

“Повне і достатнє фінансування медицини на сьогодні є життєвою необхідністю. Якщо не буде вистачати обладнання та медикаментів, якщо лікарі продовжать їхати з країни через низькі зарплати, то як ми поборемо епідемію? ОПЗЖ пропонує підвищити витрати на медицину мінімум на 50 млрд гривень”, – сказав Юрій Бойко.

Він зазначив, що влада відсторонилася від реального управління ситуацією в медицині з початку епідемії, та сама ситуація повторюється і тепер.

“Кількість хворих на коронавірус щодня зростає, у всьому світі вже вжили заходів і взяли ситуацію під контроль, у нас же влада продовжує наступати на ті самі граблі. Провалено тестування і фінансове забезпечення медиків, не закуплено обладнання для лікарень, хворіють і звільняються лікарі. Тільки за 10 місяців 2020 року з медустанов звільнилося понад 40 тисяч медпрацівників. Так само проблемним та очевидно недостатнім залишається питання з рівнем зарплат працівників галузі”, – підкреслив співголова фракції опозиціонерів.

Політик вважає, що бюджетне фінансування медицини в 2021 році не може залишатися на рівні минулого року.

“Заплановані в 2021 році бюджетні витрати не покривають необхідних у нинішній ситуації витрат. Ні нормальних зарплат і страховок медикам, ні кисню і ліків хворим, ні забезпечення необхідних ліжко-місць – нічого цього не буде, тому що грошей на це ніхто не виділяє, про жодні протиепідеміологічні заходи навіть не йдеться”, – зазначив народний депутат.

Співголова фракції підкреслив, що ОПЗЖ категорично не сприймає такий підхід.

“Наша вимога – це обов’язкове збільшення витрат на охорону здоров’я. Медична галузь повинна отримати повне і своєчасне фінансування, медики – повноваження і ресурси, лікарні – медичне обладнання та необхідні ліжко-місця. І вирішити питання з вакцинацією. Інакше ми не впораємося з епідемією, не захистимо ні медиків, ні людей” – резюмував Юрій Бойко.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com