З ініціативи ОПЗЖ більшість місцевих і районних рад Донеччини почали вимагати відставки уряду і зниження тарифів – Дніро News

З ініціативи ОПЗЖ більшість місцевих і районних рад Донеччини почали вимагати відставки уряду і зниження тарифів

У Донецькій області з ініціативи “Опозиційної платформи – За життя” депутати Слов’янської, Краматорської, Костянтинівської, Дружківської, Добровольської, Покровської, Курахівської, Новодонецької, Іллінівської, Маріупольської, Гродівської, Часовярської, Святогірської, Миколаївської рад, а також Покровського та Волноваського районів вже направили президенту, уряду та Верховній Раді звернення щодо вжиття невідкладних заходів для встановлення справедливих тарифів та забезпечення повноцінного фінансування субсидій. Про це пише прес-служба політсили.

“Ми обрані, щоб, в першу чергу, захищати інтереси жителів Донбасу, жителів кожної нашої громади. Тому ми звертаємося до влади з вимогою негайно скасувати антинародні рішення про підвищення тарифів, накласти мораторій на їх будь-яке підвищення в майбутньому, а також забезпечити соціальну справедливість. Ми також вимагаємо відставки чинного Кабінету Міністрів України”, – йдеться у зверненні депутатів.

З вимогою до влади зупинити зростання тарифів активістами ОПЗЖ проводиться активний збір підписів у цілому ряді міст Донецької області, серед яких Курахове, Вугледар, Добропілля, Мирноград, Покровськ, Слов’янськ, Краматорськ, Бахмут, Лиман, Сіверськ, Дружківка, Костянтинівка, Маріуполь, Селидове, Соледар. На даний момент вже зібрано понад 15 тисяч підписів місцевих жителів.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com