Зеленський і Санду наголосили на важливості впровадження взаємного перетину кордону за ID-паспортами | Дніро News

Зеленський і Санду наголосили на важливості впровадження взаємного перетину кордону за ID-паспортами

За словами президента України, актуальним завданням залишається забезпечення прав української меншини в Молдові та молдавської меншини в Україні

Президент України Володимир Зеленський і президент Молдови Майя Санду підтримали впровадження взаємного перетину кордону за ID-паспортами. Про це сказав Зеленський під час брифінгу після зустрічей із Санду.

“Головною складовою нашого міждержавного діалогу завжди будуть громадяни наших держав. Ми підкреслили важливість впровадження взаємного перетину кордону за ID-паспортами. Актуальним завданням також залишається забезпечення освітніх та інших прав української національної меншини в Молдові і відповідно молдавської меншини в Україні”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, під час зустрічі президент України та лідер Молдови домовилися створити президентську раду, яка формуватиме стратегію для двосторонніх відносин.

Пріоритетними сферами для економічного імпульсу будуть енергетика, інфраструктура, транспорт і транзит.

Зазначимо, що 12 січня в Маріїнському палаці в Києві відбулася зустріч президентів України та Молдови. Глави держав провели переговори віч-на-віч.

Після спільної зустрічі лідери країн підписали двосторонні документи.


Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com