Зеленський має жорстко відреагувати на заяви Путіна щодо Криму | Дніро News

Зеленський має жорстко відреагувати на заяви Путіна щодо Криму

Влада має надати чітку відповідь на заяви Путіна щодо Криму.

Про це народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ахтем Чийгоз сказав в коментарі «Прямому» каналу.

«Політика Росії не змінювалася з часів Російської імперії, вони проливали кров багатьох людей, захоплювали території, знищували історію цих захоплених територій. Тому щось інше зараз очікувати від злочинця 21 сторіччя Путіна не варто», – сказав Чийгоз, коментуючи заяву Путіна про те, що нібито “Крим завжди був  російським навіть з юридичної точки зору”.

«Це потужний меседж світу і в першу чергу Україні, передусім президенту Зеленському і його команді. Тому що їх політика “миру за будь -яку ціну”  за останній рік розбалансувала суспільство. Всі символи незалежності, за які ми боролися всі ці роки, нівелюються, і тому це виклик. Його треба приймати і бути готовими, не скорочувати наші війська, не займатися політичними репресіями проти тих, хто разом з українцями виборювали ці символи», – додав депутат.

«Нам 50 років казали, що кримських татар депортували за те, що вони щось там зробили нібито ганебне, як вони вважають, в часи Вітчизняної війни. У це, на жаль, багато хто вірить. А зараз намагаються нав’язати думку, що якийсь там «народ Криму» – немає такого поняття “народ Криму”, є наші громадяни в Криму, вони  різних національностей і вони чинять опір окупанту, а це дратує Путіна. Він у 2014 році, коли тільки почав окупувати Крим, сказав, що кримськотатарський народ недоговірний. Цей терор проти корінного народу Криму не зменшується, а навпаки посилюється», – зауважив Чийгоз.

Він переконаний, що влада має розуміти: є  кроки, які просто необхідно зараз зробити.

«Владі треба зробити кроки, які посилять супротив окупанту, і зміцнити позиції по Криму на міжнародних платформах. Треба не дати переписувати історію шляхом ухвалення ряду законів, які зобов’язані в першу чергу розробити сьогоднішня влада.  Зараз час заявляти, що по Криму у влади є чіткі позиції, а не те, що «ми ніколи не визнаємо окупацію». Це застаріло і це зараз не працює», – наголосив Чийгоз.


Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com