Зеленський підписав закон про зняття вікових обмежень для роботи на держслужбі – Дніро News

Зеленський підписав закон про зняття вікових обмежень для роботи на держслужбі

Державний службовець за рішенням суб’єкта призначення може бути залишений на державній службі після досягнення 65-річного віку за власною згодою

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон “Про внесення змін до Закону України” Про державну службу” щодо зняття вікових обмежень для роботи на державній службі”, прийнятий Верховною Радою 16 грудня 2020 року. Про це повідомляє прес-служба Офіса президент.

“Згідно документа, державний службовець за рішенням суб’єкта призначення може бути залишений на державній службі після досягнення 65-річного віку за власною згодою. Рішення про продовження терміну перебування на держслужбі приймає суб’єкт призначення щорічно, але не більше ніж до досягнення державним службовцям 70-річного віку” – йдеться в повідомленні. 

Що стосується служби в органах місцевого самоврядування, то термін може бути продовжений, але не більше ніж на п’ять років за рішенням сільського, селищного, міського голови, голови районної, районної в місті, обласної ради. Рішення про продовження терміну перебування на службі в органах місцевого самоврядування приймає голова відповідної ради щорічно, але не більше ніж до досягнення державним службовцям 70-річного віку.

Також, згідно закону, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів з метою запобігання поширенню Covid-19, призупинено дію положень Закону України “Про державну службу” та Закону України “Про центральні органи виконавчої влади” в частині проведення конкурсів на посади державної служби.

У новостворених органах державної влади, які були утворені протягом дії карантину, відбір на посади державної служби в установленому Кабінетом Міністрів порядку не проводиться. Призначення на посади державної служби в таких органах здійснюється виключно за результатами конкурсу згідно з положеннями Закону України “Про державну службу”.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com