Зеленський привітав Арміна Лашета з обранням новим головою партії ХДС у Німеччині – Дніро News

Зеленський привітав Арміна Лашета з обранням новим головою партії ХДС у Німеччині

З 991 проголосували за Лашета свої голоси віддала 521 людина

Президент України Володимир Зеленський привітав прем’єр-міністра федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія (Німеччина) Арміна Лашета з обранням на посаду голови партії канцлера ФРН Ангели Меркель, Християнсько-демократичного союзу (ХДС). Про це Зеленський написав на своїй сторінці в Facebook Twitter.

“Щиро вітаю Арміна Лашета з впевненою перемогою на виборах голови партії ХДС! Бажаю успіхів у вашій роботі заради процвітання Німеччини. Сподіваюся на подальше зміцнення і поглиблення українсько-німецького партнерства на благо наших народів”, – написав Зеленський.

Раніше повідомлялося, що новим головою партії Християнсько-Демократичний союз (ХДС) обраний прем’єр-міністр федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія Армін Лашет. З 991 проголосували за Лашета свої голоси віддала 521 людина. За другого кандидата, що вийшов у другий тур, Фрідріха Мерца, віддали голоси 466 осіб. При голосуванні чотири людини утрималися.

Зазвичай голова партії стає і кандидатом в канцлери – так було з Ангелою Меркель, але не з її наступницею на посаді глави партії Аннегрет Крамп-Карренбауер, яка протрималася недовго. Її обрали головою ХДС у 2018 році.

Лашет народився в 1961 році в Ахені, в університеті вивчав юриспруденцію. Політик відомий проросійськими поглядами, виступає за завершення будівництва газопроводу” Північний потік – 2 ” в обхід України. 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com