Зеленський привітав українців із Днем Соборності - Дніро News

Зеленський привітав українців із Днем Соборності

Зеленський упевнений у відновленні українського контролю над Кримом та Донбасом

Президент України Володимир Зеленський привітав українців із Днем Соборності та заявив, що впевнений у тому, що Україні вдасться повернути контроль над анексованим Кримом та окупованою частиною Донбасу. Про це він заявив у своєму зверненні. 

“Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України…” – ця цитата з універсалу про об’єднання УНР і ЗУНР, проголошеного 102 роки тому, викликає широкий спектр емоцій. Це гордість. Гордість за наших предків, які здійснили Акт Злуки, а разом з ним – віковічну мрію всіх борців за єдину, соборну Україну. Це жаль. Через те, що державним діячам не вистачило тоді мудрості й порозуміння, щоб зберегти самостійну Україну. Це й біль. Адже сто років потому Крим і частина Донбасу одірвані від єдиної України. І це впевненість. Що у майбутньому ми зможемо все подолати і разом станемо творцями нового акта злуки”, – написав Володимир Зеленський. 

Він закликав українців вивчати уроки сторічної давнини і ніколи не забувати, що сила полягає у єднанні. Зеленський додав, що соборності неможливо досягти раз і назавжди, над цим постійно необхідно працювати. 

“Це завдання вчити себе розрізняти власні емоції і штучно накручені політиками. Поважати відмінності й інтереси інших у суспільстві – тих, хто на тебе не схожий, але з кого разом з тобою і складається наш народ. Та поступатися особистими амбіціями, коли це потрібно для спільного результату”, – написав Володимир Зеленський.

Також він нагадав, що українців єднають “не лише щасливі, а й трагічні сторінки”.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com