Зеленський запропонував Дубинському залишити фракцію “Слуги народу”, але той відмовився – Дніро News

Зеленський запропонував Дубинському залишити фракцію “Слуги народу”, але той відмовився

Глава партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко припускає, що фракція збереться ще раз через питання Дубинського і його таки можуть виключити

Народному депутату Олександру Дубинському президент Володимир Зеленський запропонував залишити фракцію “Слуги народу”, але той відмовився. Свою пропозицію Зеленський озвучив на засіданні фракції 25 січня, повідомляє видання “Страна” із посиланням на джерело у фракції “Слуги народу”.

“Якби я опинився на місці Дубинського, щоб не підставляти фракцію, на період розгляду я би сам вийшов із фракції. Але нехай рішення ухвалює фракція”, – процитувало слова президента джерело.

Сам Дубинський заявив на засіданні фракції, що частина оточення президента вводить його в пастку. Нардеп наголосив, що не збирається залишати політсилу.

“Це не звучало як пропозиція. Він сказав, що можливо розглянути такий варіант, як-то правильно відреагувати. Я сказав, що не розумію, на що реакція. Ми нічого не порушували, і на доказ цього є купа моїх постів”, – зазначив Дубинський.

За його словами, він зажадав виключення депутата і голови антикорупційного комітету Анастасії Радіної з фракції.

“Вона, користуючись своїм статусом, пише доноси на своїх колег до іноземних структур типу ЄС. І про це радісно звітує. Ці називається держзрада і за це потрібно виключати з фракції”, – вважає Дубинський.

Разом з тим, глава партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко розповів, що дискусія щодо Дубинського була емоційною, повідомляється в Telegram-каналі “Политика страны”.

Корнієнко не виключає, що фракція збереться ще раз через питання Дубинського.

“Будуть опитування щодо можливих дій фракції. Перший варіант: підтримка пана Дубинського і направлення листів на його підтримку. Другий: виключення його з фракції. Третій: внесення клопотання про його звільнення з посади заступника голови податкового комітету”, – заявив Корнієнко.

Нагадаємо, 11 січня США “через втручання у вибори президента” ввели санкції проти сімох українських громадян. Серед них опинився Дубинський.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com