Зеленський зустрівся зі “слугами народу”: Перші підсумки засідання фракції – Дніро News

Зеленський зустрівся зі “слугами народу”: Перші підсумки засідання фракції

На засіданні члени фракції обговорили питання призначення Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики та віце-прем’єра

На засіданні фракції “Слуга народу” за участю президента України Володимира Зеленського обговорювалося питання призначення Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики та віце-прем’єра. Про це повідомив нардеп Євген Шевченко в коментарі Telegram-каналу PavlovskyNews.

Шевченко розповів, що для призначення Вітренко на посаду міністра енергетики партія повинна зібрати 173 підписи. Сам Шевченко ще не визначився, оскільки виступ Вітренко на засіданні був “вузькоспеціалізований і розмитий”.

При цьому депутати попросили Вітренко чітко сформулювати програму для зниження тарифів, однак відповіді поки не отримали.

Нагадаємо, сьогодні, 25 січня проходить засідання фракції “Слуги народу” за участю президента Зеленського. Також на засідання прибув і в. о. міністра енергетики Юрій Вітренко.

Члени фракції планують розглянути “близько десяти законопроектів, які цього тижня будуть на порядку денному – їх обговорюватимуть, пояснюватимуть”. Зокрема, депутати повинні були обговорити призначення Вітренко на посаду міністра енергетики і віце-прем’єра.

Нагадаємо, 21 грудня 2020 року колишній виконавчий директор НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко був призначений виконуючим обов’язки глави Міністерства енергетики.

До цього на засіданні 17 грудня Верховна Рада не підтримала призначення колишнього виконавчого директора “Нафтогазу” Юрія Вітренка на посаду першого віце-прем’єр-міністра – міністра енергетики.

Вітренко очікує, що повторне голосування по його кандидатурі відбудеться в кінці січня-початку лютого. При цьому, за словами Вітренко, у разі якщо депутати не підтримають його кандидатуру він повернеться в приватний бізнес.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com