Зеленський відповів, які посади пропонували Тігіпку й Хорошковському – Дніро News

Зеленський відповів, які посади пропонували Тігіпку й Хорошковському

Президент України розповів, що колишньому віцепрем’єру Сергію Тігіпку пропонували створити робочу групу, яка б співпрацювала з чинним урядом. Тобто, була б дорадчим органом. Натомість Валерій Хорошковський мав би отримати посаду у Державній митній службі.

Про такі кадрові рішення президент розповів в інтерв’ю виданню “Українська правда”.

Після відставки Олексія Гончарука ширилася інформація, що потенційними кандидатами на посаду очільника уряд могли б стати Сергій Тігіпко чи Валерій Хорошковський.

Сергій Тігіпко

Зокрема, президент відзначив, що Сергію Тігіпку пропонували консультувати уряд. Тобто, надавали повноваження разом з його командою створити стратегію бачення того, що не будувалося в країні за багато років.

“Вони сказали: ми вважаємо, що має бути стратегія швидких кроків, і має бути стратегія довга, до якої треба підключити McKіnsey (консалтингова компанія – 24 канал) і замовимо таку стратегію”, – зауважив Володимир Зеленський.

Також президент пояснив, що Сергій Тігіпко не міг стати прем’єр-міністром, адже є люстрованою людиною.

Валерій Хорошковський

Ексвіцепрем’єр-міністру України Валерію Хорошовському пропонували працювати у Державній митній службі. За словами Володимира Зеленського, він вказав реальні діри на митниці, а також пояснив, що можна збільшити дохід у бюджет майже у два рази.

Валерій Іванович, дивіться, ідіть на митницю, я можу це сказати уряду, запропонувати,
– пригадав президент.

Однак Валерій Хорошковський відмовився від цієї кадрової пропозиції. На думку Володимира Зеленського, політик чекав більш серйозної посади. Зокрема, мовиться і про посаду прем’єр-міністра.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com