ЗМІ: Радник голови ОП Пасічник замішаний у таємній вакцинації VIP-персон – Дніро News

ЗМІ: Радник голови ОП Пасічник замішаний у таємній вакцинації VIP-персон

Перший скандал 2021 року в Україні стосувався таємної вакцинації українських VIP-персон. Виявилося, що до Києва контрабандним шляхом постачається вакцина і продається за космічною ціною обмеженому колу платоспроможних клієнтів. А організатором схеми, за даними декількох джерел, виявилась особа, близько знайома з верхівкою нинішньої влади, пише “Главком”.

“Президент Володимир Зеленський, дізнавшись про те, що у Києві проводять вакцинацію для VIPів (3000 у.о. за укол контрабандної вакцини BioNTech і Pfizer), доручив СБУ провести розслідування. Поки не відомо, де слідчі перебувають зараз і які пошуки вони вже здійснили, але у ЗМІ вже розтиражована детальна інформація про те, що вакцинацію підпільно проводять у приватній клініці “Меділенд”. І сліди до неї ведуть з самої Банкової. Негласним відповідальним за вакцинацію від Covid-19 в Офісі президента вважається людина на ім’я Михайло Пасічник. Він працює радником глави ОП Андрія Єрмака”, – пише видання.

Як зазначає автор статті, у Михайла Пасічника є давні зв’язки із співвласником клініки “Меділенд” Віктором Капустіним. Їхня спільна історія почалася з того часу, як у 2006 році Пасічник взяв багатомільйонний кредит у державному “Укрексімбанку”, але і досі його не повернув. Банк тоді очолював саме Капустін, станом на зараз Пасічник винен 1 млрд грн.

“І ось тепер клініка Капустіна спливає у зв’язку з контрабандою вакцини і дорогою підпільною вакцинацією”, – йдеться у статті.

“Главком” також повідомляє, що зараз Пасічник бере участь у всіх засіданнях із Зеленським на тему коронавірусу. Він двічі очолював Держслужбу лікарських засобів і двічі підряд його керівництво цим органом супроводжувалося скандалами. КРУ зясувало, що чиновник використовував службове становище для надання преференцій аптечній мережі “Фалбі”, яка йому належала. Також Пасічник дав дозвіл на безрецептурну торгівлю в аптеках препаратами із вмістом кодеїну – а це, по суті, наркотик.

Всупереч такому бекграунду, при Зеленському Пасічника призначили радником голови Офісу президента, а по факту доручили йому підмінити собою уряд і МОЗ у питаннях закупівлі вакцини на суму під 20 млрд грн.

Раніше ЗМІ розкрили темні сторінки біографії радника голови ОП Михайла Пасічника, зокрема про його борг державному “Укрексімбанку” у розмірі 1 млрд гривень.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com