Зустріч Зеленського і Путіна: Кравчук назвав умови | Дніро News

Зустріч Зеленського і Путіна: Кравчук назвав умови

Леонід Кравчук заявив, що Росія у рішеннях Паризького саміту наполягає, що Путін зустрінеться із Зеленським після того, як Україна змінить Конституцію і закріпить “формулу Штайнмаєра” у законі про особливий статус Донбасу.

Перший президент незалежної України, голова української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що під час  відеоконференції Тристоронньої контактної групи 19 серпня головним питанням буде виконання рішень Паризького саміту, щоб підготувати зустріч президентів України Володимира Зеленського і Росії Володимира Путіна. Про це Кравчук розповів в інтерв’ю сайту “Сьогодні”.

Кравчук нагадав, що Росія у рішеннях Паризького саміту наполягає, що Путін приїде на зустріч із Зеленським у Берлін після того, як Україна змінить Конституцію і закріпить “формулу Штайнмаєра” у законі про особливий статус Донбасу. Кравчук додав, що це складне питання і у Верховній Раді немає голосів за зміну Основного закону України. А Верховна Рада – демократична структура, демократичний орган в українській державі, де кожен з 450 нардепів може мати свою позицію, свою думку і голосувати так, як йому вказує його внутрішній стан і виборці, сказав Кравчук. Леонід Кравчук підсумував, що реальна зустріч Зеленського і Путіна на умовах Кремля практично неможлива.


Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях