Світлана Лобода зібралася в Україну: ціни на квитки просто захмарні – Дніро News

Світлана Лобода зібралася в Україну: ціни на квитки просто захмарні

Світлана Лобода, яка вже давно живе і працює в Росії, зібралася з концертом в Україну. Вона збирається виступити в Одесі.

Про це повідомляється на сторінці одеського клубу Ibiza Beach Club в Instagram.

Варто відзначити, що після 2014 року концерти Світлани Лободи в Україні піддавалися бойкотуванню і зірка перестала приїжджати в рідну країну. Однак у 2021 році Лобода передумала і готується дати велику програму.

Артистка поки не анонсувала на своїх сторінках в соцмережах концерт в Одесі, але на афіші клубу її ім’я вже з’явилося. Вказується, що концерт запланований на 14 серпня.

Ціни на квитки просто захмарні.

Варто відзначити, що на сайті клубу в Одесі вже відкрився продаж квитків на концерт Світлани Лободи. І більша частина цих квитків вже недоступна.

Найдешевший квиток був біля барної стійки – від 1 300 гривень. Решта квитків від 2 000 гривень до 12 000 гривень. На цей момент у продажу є квитки по 2 500, 4 500, 8 000 і 12 000 гривень за один квиток.

Світлана Лобода зібралася в Україну: ціни на квитки просто захмарні

У користувачів анонс концерту викликав неоднозначну реакцію – деякі зраділи, деякі шкодують, що Лобода виступатиме саме в цьому клубі, а деякі – відверто обурені тим, що артистка знову виступатиме в Україні.

  • За неї ще й платити треба?
  • Ось так новина…
  • Лобода ні про що.
  • Миша з нори вилізла.
  • Фу.
  • Відстій.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com