Безкоштовне навчання для постачальників публічних закупівель - Дніро News

Безкоштовне навчання для постачальників публічних закупівель

Успішно продавати свої товари, послуги чи виконання робіт державі — легко, якщо ви навчаєтеся цьому у досвідчених фахівців сфери публічних закупівель. Дізнатися про нюанси участі в тендерах ви зможете вже наступного тижня, 4 березня, на безкоштовному вебінарі «Кращі практики від SmartTender для перемоги в електронних закупівлях у 2021 році» від спеціаліста майданчика SmartTender.biz — Марини Толочко.

Про що буде вебінар

Вебінар буде цікавим і для постачальників, які вже мають досвід роботи в Prozorro, і для тих підприємців, що лише планують взяти участь у першому державному тендері. Матеріал онлайн-семінару підготовлено на основі практичного досвіду фахівців Прозорро майданчика. Будуть розглянуті такі теми:

  1. Як зазначити інформацію в електронних полях згідно зі ст. 17 Закону «Про публічні закупівлі», що стосується відсутності підстав для відмови в участі.
  2. На що звертати увагу при подачі пропозиції у відкритих торгах з публікацією англійською мовою.
  3. Процедура визначення переможця відкритих торгів, та як діяти постачальнику, якщо його обрали переможцем.

В кінці вебінару Марина Толочко відповість на всі додаткові питання, що виникнуть у слухачів.

Коли відбудеться вебінар

Вебінар відбудеться 4 березня о 16:00. Потрапити на нього зможуть всі користувачі, що попередньо зареєструвалися, заповнивши форму в анонсі події на сторінці SmartTender.biz https://smarttender.biz/novyny/view/vebinar-krashchi-praktiki-vid-smarttender-dlya-peremogi-v-elektronnih-zakupivlyah-u-2021-rotsi/.

Про Академію SmartTender

На майданчику SmartTender.biz доступний розділ Академії SmartTender, в якому можна знайти прості інструкції та цікаві вебінари, створені для постачальників та організаторів публічних і комерційних закупівель. Викладені там матеріали були підготовлені фахівцями майданчика на основі багаторічного досвіду співпраці з користувачами та кращих практик участі та організації тендерів.

Всі інструкції та вебінари виставлені у вільному доступі, тому ними може скористатися кожен охочий.

Що таке Prozorro

Система публічних тендерів Prozorro створена у 2016 році з метою спрощення процедури державних закупівель та боротьби з корупцією. Завдяки цьому будь-який підприємець може взяти участь в обраному тендері за чесними й прозорими правилами та підписати договір про закупівлю з державним замовником. Це простий спосіб заробітку, який у 2020 році забезпечив представникам бізнесу стабільний дохід навіть в умовах зниження попиту.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com