Книги, які варто прочитати батькам дітей від 0 до 7 років – Дніро News

Книги, які варто прочитати батькам дітей від 0 до 7 років

Молодим батькам буває непросто зорієнтуватися у світі літератури про виховання дітей. Психологія та особливості виховання немовляти й дошкільника сильно відрізняються. Ми підібрали книги, що допомагають розв’язувати різні проблеми, характерні для певного дитячого віку.

Новонароджені

«Осьминожки з Данії. Кумедні іграшки з країни хюгге»

 • Для кого? Для тих, хто хоче порадувати новонародженому малюку душевний подарунок, зроблений своїми руками.
 • Про що? В’язаних осьминіжок заведено дарувати недоношеним малюкам у неонатологічних відділеннях по всій Данії. Цю традицію перейняли й в Україні.

Вважається, що дитина, коли відчуває поруч близькість чогось щільного й такого, що нагадує на дотик пуповину, стає спокійніше, у неї нормалізується кров’яний тиск, дихання й травлення. Таку іграшку зовсім не складно зробити своїми руками, а, якщо маєте бажання, навіть створити цілу колекцію різнокольорових, теплих подарунків, що дають радість й умиротворення.

У багатьох малюків виникає відчуття комфорту і безпеки, коли до них в колиску кладуть маленького в’язаного восьминога. Ймовірно, це відбувається тому, що довгі щупальця нагадують дітям мамину пуповину. За щупальця дуже зручно хапатися й перебирати їх.

Купити книги можна в інтернет-магазині видавництва Vivat. Крім літератури для молодих батьків, на сайті представлені понад 4000 книг українською, російською та англійською мовами. На сторінках інтернет-магазина ви знайдете не тільки світові бестселери, а й твори сучасних українських авторів у різних жанрах – бізнес, психологія, саморозвиток, дитяча література та багато іншого.

Ви можете обрати один з декількох варіантів придбання:

 • у відділення Нової пошти;
 • у відділення Укрпошти;
 • адресне доставлення Новою поштою або Укрпоштою;
 • самовивіз з нашого магазину у Харкові;
 • у відділення JustIn.

Від 0 до 3 років

«Грудне вигодовування», Ханна Лотроп

 • Для кого? Для майбутніх батьків та молодих мам.
 • Про що? Простою й зрозумілою мовою книга розповідає про всі фізичні та психологічні аспекти грудного вигодовування, починаючи від хімічного складу грудного молока й завершуючи особливими випадками, пов’язаними з надзвичайними обставинами або травмами.

Одна з найкращих книг про виховання дітей. Поради та рекомендації даються у м’якій, ненав’язливій формі, з щирістю та глибокою повагою до потреб й вибору самих жінок. Навіть якщо цей вибір зроблений не на користь годування грудьми.

Що корисного? Автор підходить до розв’язування можливих проблем гнучко й різнобічно. Майже вся інформація заснована на авторитетних міжнародних дослідженнях, а прихильники нетрадиційної медицини знайдуть у книзі рекомендації з області гомеопатії, ароматерапії та різних альтернативних методів.

Від 3 до 7 років

«Не ділитися – це нормально! Та інші неправильні правила виховання розумних й чуйних дітей», Хізер Шумейкер

 • Для кого? Для батьків дошкільнят, які розчарувалися у традиційних методиках виховання дітей.
 • Про що? Хізер Шумейкер, визнаний експерт в області виховання дітей дошкільного віку, називає поради, які вона дає у книзі, неправильними. Насправді це зважені, перевірені досвідом й здоровим глуздом рекомендації, що йдуть всупереч, як з окостенілої освітньою системою минулого, так і з новомодними віяннями на кшталт раннього навчання.

Намагайтеся приділяти вихованню дитини якомога більше уваги, і це обов’язково принесе свої плоди в майбутньому.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com