Книги про крокодилів, бегемотів, мавпочок та кашалотів – Дніро News

Книги про крокодилів, бегемотів, мавпочок та кашалотів

Книги про китів, крокодилів, приматів, парнокопитних та інших тварин вирізняються своїм розмаїттям. Не секрет, що ми залюбки спостерігаємо за братами нашими меншими, цікавимося їхньою життєдіяльністю, алегорично порівнюємо їх із тими чи іншими людськими характерами. Звісно, це відзначається і на літературі. Вона може бути і науково-популярною, і художньою, а її цільова аудиторія коливається від малюків до солідних дорослих науковців. Напевно, жива природа загалом і тварини зокрема – це та тема, яка може об’єднати читачів різних поглядів, життєвих досвідів та переконань, і саме в цьому й полягає її найголовніша сила.

Кити в художній літературі — трохи непередбачувані, але дуже цікаві персонажі. Візьмімо до прикладу книжку Бенджі Девіса «Мій друг кит». Вона розповідає зворушливу історію про дружбу маленького хлопчика та кита, котрого викинуло на берег з моря. Сюжет цього твору подекуди перегукується із сюжетом книжки Катерини Бабкіної «Шапочка і кит». Утім, видання Бабкіної має помітно більше драматичне забарвлення, оскільки його головний герой, також маленький хлопчик, хворіє на лейкемію. Він має дуже багато життєвих обмежень, складне лікування, і саме в цей час на його шляху мало не з хмар з’являється… кит. Безперечно, ця історія стане дуже цінною для читачів, вона вміє мотивувати та змушує не опускати рук. Багато книжок про китів адресовано найменшим. Так, видання «Равлик і кит» розкаже про вірну дружбу цих, здавалося б, геть різних істот. А книжка Наталії Чуб «Казкотерапія. Маленький кит» допомагає виховати в малюків найкращі риси характеру. Купити дитячу літературу схожого плану — це зробити своїй малечі незабутній подарунок.

Розповідь про крокодила завжди зацікавлює дітей, адже ці істоти, попри свій грізний вигляд і жорстокий норов, не викликають у них страху. Завдячувати маємо знаменитій історії про крокодила Гену та Чебурашку. Вона давно стала широко відомою та знайома не одному поколінню. Не дивно, що образи Гени й Чебурашки ввійшли в масову культуру. Так, до прикладу, видання «Учуча. Книжка крокодила Гени» за допомогою цього милого крокодила навчає малюків малювання, перших англійських слів і розповідає історії про тварин. Зацікавить дітей також книжка «Це – крокодил», яка також має пізнавальну й розвивальну функції.

Книги про мавп для дітей завжди мають особливий пригодницький зміст. Зокрема, коли мова йде про видання Ван Вейджи «Король мавп». Цей яскравий образ із міфології Стародавнього Китаю міцно увійшов у популярну культуру. Утім, звісно, більшість літератури про приматів має природознавчий підтекст. Різноманітні енциклопедії, довідники, брошури про тварин мають популярність серед читачів. Зокрема відзначимо видання «Розповіді про тварин та їх назви», «Атлас тварин і рослин України» та «Тварини», які обов’язково стануть настільними книгами не лише школярів, а й дорослих читачів. Така література вчить любові до природи й поваги до усіх без винятку живих істот.ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Giraff


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com