Рис у японській кухні — розповідає команда Кілограм – Дніро News

Рис у японській кухні — розповідає команда Кілограм

Японія — країна незвичайна, яка здатна здивувати, здається, навіть самих японців. Це острівна країна, яка довгий час жила у відриві від цивілізації, тому сприймала себе як націю особливу. Саме завдяки цьому та її географічному розташуванню японська національна кухня стала такою, якою ми знаємо її сьогодні. Окрім того, що вона подарувала нам суші та роли, якими щодня ласують мільйони людей по всьому світу, їй є чим похвастатись та чим відрізнитись від інших національних кухонь. Команда Кілограм Суші Проджект розповідає про особливості національної кухні японців та про її основні інгредієнти.

Рис — усьому голова!

Японія — це перш за все, острівна держава, тому більшість продуктів, що входять до складу її національної кухні обумовлені її розташуванням. Наприклад, тут до складу більшості страв входить риба та морепродукти, з якими в Японії ніколи не було проблем. Іншим інгредієнтом, який становить невід’ємну складову місцевої кухні є рис. Завдяки тому, що в Японії багато гір, які затримують вологу, цим самим створюючи ідеальні умови для вирощування рису. Ще з давніх часів японці вирощують та обробляють рис. Вже в 7-му столітті рис займав провідне місце серед інших продуктів харчування і зберігає це місце за собою й по сьогодні. Рис настільки популярний серед японців, що не лише входить до склад більшості національних страв, з нього роблять оцет, локшину, солодощі, вино та навіть саке.

Таке повсюдне вживання рису хоча й обумовлене географічним розташуванням країни, проте в цьому є й чимало плюсів. По-першу, рис дуже багатий на рослинний білок, вітаміни і мінерали, тому дуже корисний для нашого організму. Особливо в поєднанні з натуральною рибою. Недарма Японія являється світовим лідером за середньою тривалістю життя, адже раціон відіграв у цьому значну роль.

Рис на кожен день

Японські шеф-кухарі використовують рис у будь-якому його вигляді, більш того — японці створили не один вид рису для окремих страв у своєму раціоні. Найчастіше японські майстри використовують рис урутімаі і мотігомі. Перший — дрібнозернистий і відрізяється дещо солодким смаком. Його головна особливість полягає в тому, що при приготуванні він стає доволі клейким і при тому не розсипається, що робить його ідеальним для приготування суші та ролів. Його зручно готувати та їсти паличками хасі, тому японці готують суші та роли лише з такого сорту. Команда Кілограм наслідує японські традиції та замовляє лише рис сорту урутімаі від надійного виробника. Тому, коли ви вирішите замовити суші у Рівному від Кілограм, ви отримуєте справді якісний продукт.

Другий же сорт рису, мотігомі — дещо коротший за урутімаі, але більш солодкий за своїм смаком. При приготуванні він здатен перетворюватись на клейку та щільну масу і цим самим служить ідеальним варіантом при приготуванні рисового тіста. З нього також роблять вина, тому цей рис також користується популярністю у місцевого населення.

При приготуванні японських страв дуже важливо використовувати рис необхідних сортів та відповідне високотехнологічне обладнання, адже лише так можна приготувати рис ідеальної консистенції. Погодьтесь, навряд комусь вдасться приготувати рис для справжніх японських суші в кастрюлі. Тому кухня команди Кілограм обладнана лише сучасним та якісним устаткуванням, яке дозволяє готувати страви японської кухні ще якісніше, краще та швидше. Ви можете спробувати японську культуру на смак просто зателефонувавши нам або залишивши замовлення на сайті.

Смачні та якісні роли за традиційними японськими рецептами — це KILOGRAMM SUSHI PROJECT!

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com