5-річний малюк отримав першу зарплатню завдяки допитливості і печенькам - Дніро News

5-річний малюк отримав першу зарплатню завдяки допитливості і печенькам

У Великобританії 5-річний хлопчик отримав мінімальну зарплату за те, що допомагав працівникам електричної компанії протягом 6 тижнів.

Про це передають зарубіжнs ЗМІ.

Лаура Ніколь-Андерсон в соцмережах описала зворушливий момент, коли її синові Тео видали розрахункову квитанцію за допомогу електрикам, які працювали в його будинку протягом шести тижнів.

“Найсолодший акт доброти з боку електриків, на які Тео чіплявся питаннями, добротою і постійною пропозицією допомоги, поки вони працювали”,- написала мама хлопчика.

“Спасибі, Seytons Electrical, ви зробили його день“,- написала жінка і виставила фото з першою зарплатою сина.

Повідомлення Ніколь-Андерсон зібрало тисячі лайків у Facebook, Twitter і Linkedin. Тео заплатили 15 фунтів стерлінгів (27 Австралійських доларів) за п’ять різних завдань.

Хлопчик отримав 1,50 фунта стерлінгів за вимірювання предметів, підрахунок кількості електричних розеток в будинку, принесення традиційних “смачних печеньок” і за “відмінне” волонтерство.

Також Тео заплатили 9 фунтів за “гарантію якості”, яка, за словами Спаркіс, була для того, щоб задавати питання.

“Його мама Лаура постійно говорила йому, щоб він залишив нас у спокої, тому що у нас була важлива робота, але він хотів брати участь. Тому ми доручили йому виконати кілька завдань”,- розповів представник компанії.

За словами його матері, Тео витратив всі свої заробітки на пасхальне яйце для брата.

“Так мило”,- закінчила його мати.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com