65% українців вважають державу безпечною для проживання | Дніро News

65% українців вважають державу безпечною для проживання

Результати дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, показують, що 65 % населення вважає Україну безпечним місцем для проживання. Про це повідомляє пресслужба МВС.

«Результати свідчать, що 65% населення вважає Україну безпечним місцем для проживання, 82% – свій населений пункт та 87% громадян окреслює своє найближче середовище проживання (громаду) безпечною. Варто зазначити, що такий показник визначений в умовах триваючої збройної агресії, пандемії COVID-19 та її наслідків”, – йдеться у повідомленні.

65% українців вважають державу безпечною для проживання  –  МВС

Наголошується, що використання під час дослідження методології «Євробарометр» соціологічної служби ЄС дозволило порівняти відчуття публічної безпеки в Україні у 2020 році з країнами ЄС у 2017 році.

«За результатами аналізу спостерігаються такі тенденції: громадяни України у своєму безпосередньому середовищі проживання почуваються безпечніше (87%), ніж у 2017 році (без COVID-19) громадяни Італії (84%), Болгарії (81%) та на одному рівні з громадянами Румунії (87%), а також не набагато гірше, ніж у середньому серед країн ЄС (91%). Позитивна динаміка сприйняття суспільством змін у безпековому середовищі простежується з початку реалізації Стратегії МВС 2020» – уточнюють у МВС України.

65% українців вважають державу безпечною для проживання  –  МВС

Зазначається, що респонденти також відповідали на запитання щодо рівня довіри до МВС України та органів його системи.

«Державній прикордонній службі довіряють 60% населення, Державній міграційній службі – 58%, Державній службі з надзвичайних ситуацій – 77%, Національній гвардії – 68%, Національній поліції – 49%, Патрульній поліції в складі НПУ – 51%. Довіра до системи МВС загалом складає 50% (базується на сумі показників «повністю довіряю» та «більше довіряю»)», – інформують у МВС.

Як уточнили у відомстві, у порівнянні з попереднім дослідженням Центру Разумкова, яке проводилося у 2018 році, коли Стратегії розвитку органів системи МВС на період до 2020 року лише набирала обертів, відбулося зростання рівня довіри населення до органів системи МВС завдяки реалізації заходів, передбачених стратегією, а саме: ДСНС +26 %, Нацгвардія +19 %, ДПСУ +9 % Нацполіція +16 % (базується на сумі показників «повністю довіряю» та «більше довіряю»).

65% українців вважають державу безпечною для проживання  –  МВС

«Про остаточний перехід системи МВС до клієнтоорієнтованого підходу в діяльності та нову сервісну природу відомства, свідчить показник схвалення якості послуг, отриманих від органів системи, який перевищує 80 %», – відзначають у МВС, додаючи, що високий рівень схвалення якості виконання завдань показує визнання народом зростання професіоналізму працівників органів системи МВС та ефективне запровадження нових підходів у правоохоронній та безпековій діяльності.

«Сьогодні громадяни України відчувають більшу впевненість у захищеності державного кордону в порівнянні з громадянами європейських країн. Водночас вони приблизно, як і громадяни країн ЄС, оцінюють достатність та адекватність дій своїх урядів із протидії тероризму, кіберзлочинності, ліквідації наслідків природних та техногенних катастроф, протидії організованій злочинності», – наголошується у повідомленні.Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com