Банкомати ПриватБанку запрацюють по-новому - Дніро News

Банкомати ПриватБанку запрацюють по-новому

Приватбанк вдосконалив свої банкомати і тепер можна здійснювати будь-які дії з коштами на своєму рахунку, не вставляючи картку в апарат.

Нові банкомати Приватбанку мають підтримку NFC, що дозволяє не вставляти карту безпосередньо в банкомат, а тільки піднести її до спеціальної зони, після чого ввести PIN-код. В більшості випадків дана зона розміщена зліва від клавіатури. Про нові правила користування банкоматами повідомили в прес-службі фінустанови.

Зручність нововведення полягає в тому, що відразу після зчитування карту можна прибрати, не тримаючи її протягом всіх операцій в спеціальному слоті, як це було раніше. Таким чином ПриватБанк дозволяє робити буквально будь-які дії – оплатити послуги, здійснити переказ, зняти готівку, конвертацію валют і т. д.

Нові банкомати “замкнутого циклу” можуть не тільки видавати, а й приймати готівку. Зараз в тестовому режимі працюють вже більше двохсот банкоматів, і до кінця поточного року їхню кількість збільшать на тисячу. Всього по Україні понад сім тисяч банкоматів старого зразка, і їх усіх планують з часом поміняти на банкомати нового покоління.

Варто зазначити, що нові банкомати підтримують платежі популярних систем для безконтактної оплати, на кшталт Apple Pay, Google Pay і Samsung Pay. Завдяки цьому можна знімати готівку, використовуючи тільки смартфон. Для цього потрібно піднести смартфон до NFC-мітки, після чого пройти біометричну аутентифікацію.

Нові правила вже діють, при цьому не потрібно ніяких додаткових дій, ніяких комісійних відрахувань також не стягується.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com