«Бізнес» на горі: співробітники одного з кладовищ Дніпра вимагали у людей гроші – Дніро News

«Бізнес» на горі: співробітники одного з кладовищ Дніпра вимагали у людей гроші

Прокуратура міста Дніпро направила до суду обвинувальний висновок щодо заступника начальника однієї з дільниць КП “Міська ритуальна служба” за отримання хабарів. Про це повідомляє Відкритий з посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної прокуратури.

Наслідком було встановлено, що начальник ділянки одного з міських цвинтарів та двоє його підлеглих повідомляли громадянам, що за надання місця для поховання їхнього покійного родича та копання могили вони повинні заплатити від 6 до 10 тисяч гривень. У людей, які перебувають у пригніченому емоційному стані та в умовах крайньої обмеженості часу, створювалося враження, що це цілком законна вимога. І вони покірно давали вказані суми.

При цьому в місті встановлено фіксовану ціну послуги із поховання померлих – 1436 гривень. Саме стільки з кожного траншу зловмисники перераховували на розрахунковий рахунок КП «Міська ритуальна служба». Упродовж квітня-травня 2021 року правоохоронці задокументували 15 фактів отримання неправомірної вигоди посадовцями цього комунального підприємства.

Загальна сума привласнених ними грошей становить понад 100 тисяч гривень. Двоє учасників підсудного перебувають у бігах і оголошені в розшук.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com