Чи варто планувати відпочинок за кордоном: Ляшко дав поради українцям перед святами - Дніро News

Чи варто планувати відпочинок за кордоном: Ляшко дав поради українцям перед святами

Незадовго до Великодня та травневих свят заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко звернувся до громадян, які планують відпочинок, закликавши пам’ятати про правила карантину і враховувати епідеміологічну ситуацію з коронавірусом.

Про це розповів головний державний санітарний лікар.

Він рекомендував українцям, за можливості, утриматися від поїздок, і віддати перевагу відпочинку в Україні, провівши відпустку на природі, і уникаючи масового скупчення людей.

Разом з тим заступник глави МОЗ зазначив, що питання про закриття українських кордонів наразі не розглядається.

Медик нагадав про обмеження, і що Кабмін встановив чіткий порядок перетину державного кордону. Крім того, додав він, вимога проходити тестування на COVID-19 дозволяє регулювати кількість людей, які в’їжджають до країни.

“Кожен, хто зараз планує відпочинок, повинен пам’ятати, що 2021 рік ми ще живемо в карантинних обмеженнях. Коронавірус ще не залишив світ, не залишив інші країни та призводить до великої кількості інфікувань і великої кількості летальних випадків”, – зазначив Ляшко.

Таким чином, заступник міністра закликав тих, хто планує подорож, добре задуматися про можливі ризики через пандемію.

“Тому ті, хто подорожує, повинні чітко оцінювати, варто чи не варто їхати, і подивитися, кого берете в подорож”, – звернувся Ляшко до українців.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com